Snubní prsteny

Snubní prsteny vyrábíme tradiční řemeslnou metodou, tedy válcováním, letováním, broušením, či tepáním. K jejich výrobě používáme zejména žluté, bílé, či červené zlato o ryzosti 14 karátů.

Na přání vyrábíme i ze zlata o ryzosti 18 karátů, či ze stříbra.

Proč si nechat prsteny vyrobit právě u nás?

·  Nejen těla, ale i povrchy prstenů vyrábíme ručně. U většiny modelů tak není problém v budoucnu změnit velikost, či obnovit poškrábaný povrch. U strojově vyrobených prstenů bývají takové úpravy značně omezené, někdy až nemožné.

·  Kameny do našich prstenů zasazují ti nejlepší faseři. Jejich precizně odvedená práce je zárukou té nejvyšší kvality.

·  Většinu našich modelů vyrábíme se zaoblenou vnitřní stranou, pro snadnější nasazování a pohodlnější nošení.

·  Prsty měříme speciálními měrkami, které máme zhotoveny stejným způsobem, jako samotné snubní prsteny. Je tím prakticky vyloučeno, že by hotové prsteny neseděly. Přesto je možné bezplatně požádat o tzv. zkoušku velikostí, tedy vyzkoušení prstenů ještě před jejich dokončením, v době, kdy je ještě relativně snadné velikosti přizpůsobit. Mimobrněnským zákazníkům zasíláme zkušební kroužky poštou, oproti finanční záloze složené na náš bankovní účet.

·  Jako přímí výrobci nabízíme snubní prsteny za velice výhodné ceny. Mnohdy cenám naší kamenné prodejny nemohou konkurovat ani internetoví prodejci.

·  V ceně našich prstenů je samozřejmě i vnitřní rytí, za příplatek umíme použít vlastní rukopisy nevěsty i ženicha.

·  Standardní dodací lhůta našich prstenů je 3-4 týdny, v případě potřeby ji však lze individuálně zkrátit.

·  Naše nabídka čítá přibližně 100 druhů snubních prstenů. Fantazii se však meze nekladou. Zeptejte se na možnosti vámi navrhovaných změn.

·  Zabýváme se i výrobou prstenů podle vlastního návrhu, podle obrázku, nebo na základě konzultace se zlatníkem.

· Snubních prstenů jsme za dobu našeho působení na trhu již vyrobili tisíce. Dodáváme je předně našim zákazníkům v ČR i v zahraničí, ale i některým zlatnictvím, která vlastní výrobu nemají. V oblasti výroby snubních prstenů se tak řadíme k největším brněnským výrobcům.

Ceny snubních prstenů naleznete ZDE.